NT156FHM-N61 V8.1 15.6 inç 1920x1080 30 Pin IPS Laptop Ekran Paneli
Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
Kampanyalı Ürün
1.329,41 TL + % 20
1.595,30 TL
Havale İndirimi İle: 1.531,48 TL
Ürün Kodu : EKR-45-02620
Marka : BOE
Kategori : Laptop Ekran
Barkod : NT156FHM-N61 V8.1
Saat 17:00 öncesi verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kalan Stok Sayısı : 752
PAYLAŞ :
Daha Fazla Göster
Teknik Özellikleri
Ekran Boyutu (inç) :  15.6"
Ekran Dış Ölçüleri :  350.66(H) × 216.15(V) × 3.2(D) mm
Çözünürlük :  1920x1080 FULL HD IPS
Pin Yapısı :  30 Pin eDP
Ekran Yüzey Tipi :  Mat
Aydınlatma :  Led
Yineleme Hızı :  60 HZ
Göndereceğimiz Uyumlu Model :  AUO B156HAN02.1
Kasa Türü :  Vidasız (Kulaksız)
Ürünün Kalitesi :  %100 Yeni A+ Sınıfı
Garanti Süresi :  1 Yıl
Ekran resim açıklaması:
Fatura ve Garanti Bilgisi:
NT156FHM-N61 V8.1 15.6 inç 1920x1080 30 Pin IPS Laptop Ekran Paneli NT156FHM-N61 V8.1 15.6 inç 1920x1080 30 Pin IPS Laptop Ekran Paneli EKR-45-02620 NT156FHM-N61 V8.1 15.6 inç 1920x1080 30 Pin IPS Laptop Ekran Paneli