N161HMA-GAK REV.C2 16.1 inç 1920x1080 40 Pin IPS 144Hz Laptop Ekran Paneli
Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
Kampanyalı Ürün
2.234,63 TL + % 20
2.681,55 TL
Havale İndirimi İle: 2.574,29 TL
Ürün Kodu : EKR-42-00044
Marka : INNOLUX
Kategori : Laptop Ekran
Barkod : N161HMA-GAK REV.C2
Saat 17:00 öncesi verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kalan Stok Sayısı : 169
PAYLAŞ :
Daha Fazla Göster
Teknik Özellikleri
Ekra Boyutu (inç) :  16.1"
Ekran Dış Ölçüleri :  361.9 × 222.59 × 3.2 (H×V×D
Çözünürlük :  1920x1080 FULL HD IPS
Pin Yapısı :  40 Pin eDP
Ekran Yüzey Tipi :  Mat
Aydınlatma :  Led
Yineleme Hızı :  144 HZ
Göndereceğimiz Uyumlu Model :  NV161FHM-NY3
Kasa Türü :  Vidasız (Kulaksız)
Ürünün Kalitesi :  %100 Yeni A+ Sınıfı
Garanti Süresi :  1 Yıl
Ekran resim açıklaması:
Fatura ve Garanti Bilgisi:
N161HMA-GAK REV.C2 16.1 inç 1920x1080 40 Pin IPS 144Hz Laptop Ekran Paneli N161HMA-GAK REV.C2 16.1 inç 1920x1080 40 Pin IPS 144Hz Laptop Ekran Paneli EKR-42-00044 N161HMA-GAK REV.C2 16.1 inç 1920x1080 40 Pin IPS 144Hz Laptop Ekran Paneli