N156HGA-EA3 REV.C4 15.6 inç 1920x1080 30 Pin PCB 260mm Laptop Ekran Paneli
Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
Kampanyalı Ürün
1.388,50 TL + % 20
1.666,20 TL
Havale İndirimi İle: 1.599,55 TL
Ürün Kodu : EKR-49-00039
Marka : INNOLUX
Kategori : Laptop Ekran
Barkod : N156HGA-EA3 REV.C4
Saat 17:00 öncesi verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kalan Stok Sayısı : 1405
PAYLAŞ :
Daha Fazla Göster
Teknik Özellikleri
Ekra Boyutu (inç) :  15.6"
Ekran Dış Ölçüleri :  350.66(H)×216.15(V) ×3.2(D) mm
Çözünürlük :  1920x1080 Full HD IPS
Pin Yapısı :  30 Pin eDP
Ekran Yüzey Tipi :  Mat
Aydınlatma :  Led
Yineleme Hızı :  60 HZ
Göndereceğimiz Uyumlu Model :  HKC MB156CS05-3 (245mm) 260mm PCB
Kasa Türü :  Vidasız (Kulaksız)
Ürünün Kalitesi :  %100 Yeni A+ Sınıfı
Garanti Süresi :  1 Yıl
Ekran resim açıklaması:
Fatura ve Garanti Bilgisi:
N156HGA-EA3 REV.C4 15.6 inç 1920x1080 30 Pin PCB 260mm Laptop Ekran Paneli N156HGA-EA3 REV.C4 15.6 inç 1920x1080 30 Pin PCB 260mm Laptop Ekran Paneli EKR-49-00039 N156HGA-EA3 REV.C4 15.6 inç 1920x1080 30 Pin PCB 260mm Laptop Ekran Paneli