LP156WHB-TLA1 15.6 inç 1366x768 40 Pin Laptop Ekran Paneli
Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
Kampanyalı Ürün
1.426,75 TL + % 20
1.712,10 TL
Havale İndirimi İle: 1.643,62 TL
Ürün Kodu : EKR-44-00001
Marka : LG
Kategori : Laptop Ekran
Barkod : LP156WHB-TLA1
Saat 17:00 öncesi verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kalan Stok Sayısı : 221
PAYLAŞ :
Daha Fazla Göster
Teknik Özellikleri
Ekra Boyutu (inç) :  15.6"
Ekran Dış Ölçüleri :  359.5(W) × 223.8(H) × 3.2(D) mm
Çözünürlük :  1366x768 HD
Pin Yapısı :  40 Pin LVDS