B156XW04 V.5 15.6 inç 1366x768 40 Pin Ref. Laptop Ekran Paneli
Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
Kampanyalı Ürün
992,33 TL + % 20
1.190,79 TL
Havale İndirimi İle: 1.143,16 TL
Ürün Kodu : EKR-34-00003
Marka : AUO
Kategori : Laptop Ekran
Barkod : B156XW04 V.5
Kalan Stok Sayısı : 0
PAYLAŞ :
Daha Fazla Göster
Teknik Özellikleri
Ekra Boyutu (inç) :  15.6"
Ekran Dış Ölçüleri :  359.5(W)×223.8(H)×3.2(D) mm
Çözünürlük :  1366x768 HD
Pin Yapısı :  40 Pin LVDS
Ekran Yüzey Tipi :  Parlak
Aydınlatma :  Led
Yineleme Hızı :  60 HZ
Göndereceğimiz Uyumlu Model :  BOE NT156WHM-N10
Kasa Türü :  Alt Üst Kulaklı
Ürünün Kalitesi :  Refurbished
Garanti Süresi :  1 Yıl
Ekran resim açıklaması:
Fatura ve Garanti Bilgisi:
B156XW04 V.5 15.6 inç 1366x768 40 Pin Ref. Laptop Ekran Paneli B156XW04 V.5 15.6 inç 1366x768 40 Pin Ref. Laptop Ekran Paneli EKR-34-00003 B156XW04 V.5 15.6 inç 1366x768 40 Pin Ref. Laptop Ekran Paneli