NT156WHM-N32 15.6 inç 1366x768 30 Pin 350mm Laptop Ekran Paneli
Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
Kampanyalı Ürün
1.240,03 TL + % 20
1.488,03 TL
Havale İndirimi İle: 1.428,51 TL
Ürün Kodu : EKR-40-00057
Marka : BOE
Kategori : Laptop Ekran
Barkod : NT156WHM-N32
Saat 17:00 öncesi verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kalan Stok Sayısı : 517
PAYLAŞ :
Daha Fazla Göster
Teknik Özellikleri
Ekra Boyutu (inç) :  15.6"
Ekran Dış Ölçüleri :  350.66(H) × 216.15(V) × 3.2(D) mm
Çözünürlük :  1366x768 HD
Pin Yapısı :  30 Pin eDP
Ekran Yüzey Tipi :  Mat
Aydınlatma :  Led
Yineleme Hızı :  60 HZ
Göndereceğimiz Uyumlu Model :  AUO B156XTNAA.0
Kasa Türü :  Alt Üst Kulaklı (Braket ile)
Ürünün Kalitesi :  %100 Yeni A+ Sınıfı
Garanti Süresi :  1 Yıl
Ekran resim açıklaması:
Fatura ve Garanti Bilgisi:
NT156WHM-N32 15.6 inç 1366x768 30 Pin 350mm Laptop Ekran Paneli NT156WHM-N32 15.6 inç 1366x768 30 Pin 350mm Laptop Ekran Paneli EKR-40-00057 NT156WHM-N32 15.6 inç 1366x768 30 Pin 350mm Laptop Ekran Paneli