B156HTN03.8 15.6 inç 1920x1080 30 Pin Ref. Laptop Ekran Paneli
Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
Kampanyalı Ürün
1.234,73 TL + % 20
1.481,67 TL
Havale İndirimi İle: 1.422,40 TL
Ürün Kodu : EKR-71-00001
Marka : AUO
Kategori : Laptop Ekran
Barkod : B156HTN03.8
Kalan Stok Sayısı : 0
PAYLAŞ :
Daha Fazla Göster
Teknik Özellikleri
Ekra Boyutu (inç) :  15.6"
Ekran Dış Ölçüleri :  359.5(H)×223.8(V) ×3.2(D) mm
Çözünürlük :  1920x1080 FULL HD TN
Pin Yapısı :  30 Pin eDP
Ekran Yüzey Tipi :  Mat
Aydınlatma :  Led
Yineleme Hızı :  60 HZ
Göndereceğimiz Uyumlu Model :  BOE NT156FHM-N41
Kasa Türü :  Alt Üst Kulaklı
Ürünün Kalitesi :  Refurbished
Garanti Süresi :  1 Yıl
Ekran resim açıklaması:
Fatura ve Garanti Bilgisi:
B156HTN03.8 15.6 inç 1920x1080 30 Pin Ref. Laptop Ekran Paneli B156HTN03.8 15.6 inç 1920x1080 30 Pin Ref. Laptop Ekran Paneli EKR-71-00001 B156HTN03.8 15.6 inç 1920x1080 30 Pin Ref. Laptop Ekran Paneli